(044) 587-74-53   (094) 887-74-53
Найкраще вікно

Питання - Відповіді

 Це потрібно знати:


1. Хіба є різниця між вікнами крім ціни? - Так є. Купуючи вікно, ви купуєте всі його комплектуючі - раму, склопакет, фурнітуру, ущільнювач - якщо хоч один елемент не відповідає якості, то термін служби такого вікна зменшується.

2. Монтаж? - Термін служби вікна в значній мірі залежить від якісного монтажу.

3. Гарантія? - Чим дешевше товар, а гарантійні зобов'язання довше тим більша ймовірність того, що фірма зникне. Навіть на найдорожчу іномарку ніхто не дасть гарантію більше 2-х років - дивіться реально на речі. Згідно із законом України максимальні гарантійні зобов'язання 3-и роки.

4. Документи? - До вікна повинні додаватися: договір з мокрою печаткою, специфікація на товар, акт.

5. Строки? - Якщо ваше віконце робить завод, то воно буде готове за пару годин (залежить від складності конструкції), але за 3-и дні воно не виїде !!! Це тому, що завод робить конструкції для всієї України. Кожна конструкція проходить перевірку якості і виїжджає до замовника в чітко встановлені терміни. Система логістики працює не тільки на доставку конструкцій, але і на розподіл монтажних бригад.

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нами за телефоном (044)587-74-53, і ми на них відповімо. Більш детально ознайомитись з віконної продукцією, ви можете в розділі «Все про вікна».

Питання:
На що впливають повітряні камери в рамі ( профілі ) ?

Відповідь:

Чим більше повітряних камер в профілі , тим його показники по тепло ефективності вище . Як правило , 60 серії - мають 3 - и повітряні камери , 70 - 5 - ть камер , але є спрощені економ варіанти з 4 - ма камерами ( часто сумнівні фірми користуються економними варіантами , продаючи їх як повноцінні серії , але за приємною ціною )

Питання:
Якою має бути товщина металу в рамі ?

Відповідь:

Ще вісім років тому тонше , ніж 1,4 мм в раму метал ніхто не ставив . Сьогодні метал 1,2 вважається нормою , але якщо серйозні фірми його ставлять тільки в полегшені економні профільні системи і з обмеженням за габаритами , то фірми одноденки штампують конструкції з таким металом будь-якої конфігурації і без обмежень на розміри і серії профілю . Пластик має властивості при нагріванні розширюватися , а при охолодженні звужуватися , і саме метал тримає каркасну форму конструкції - якщо товщина металу не відповідає технічним нормам , то викривлення профілю відбудеться в будь-якому випадку ( час залежить від температурних перепадів ) . Але це краще , ніж метал тільки в районі петель , на жаль це ще один спосіб зробити товар дешевим , але абсолютно непридатним . Загалом , якщо ви хочете надійне віконце , то метал в рамі повинен бути не тонше ніж 1,4 мм .

Питання:
Що таке Евромонтаж?

Відповідь:

Загалом, як такого ЄВРОМОНТАЖА (іноді його називають ще теплим монтажем) немає, є правильний і неправильний монтаж, а під ЄВРОМОНТАЖЕМ мають на увазі використання паробарьерних, гідробар'єрних стрічок і ущільнювальної стрічки ПСУЛ - дані матеріали значно підвищують вартість монтажу. Але слід знати, що такий монтаж можливий тільки після того, як буде підготовлений віконний отвір - заздалегідь демонтовані старі конструкції, зачищені і вирівняні укоси, інакше всі стрічки розподіляться нерівномірно, і всі зусилля будуть марними. В цілому, якщо після звичайного монтажу будуть правильно зроблені відкоси, то теплоізоляція житлового приміщення не буде порушена.

Питання:
Чим відрізняються енергоощадні склопакети від звичайних, наскільки вони кращі?

Відповідь:

В енергоощадних склопакетах використовують скло з низькоемісійним оптичним покриттям. Дане покриття сприяє утриманню більшої кількості тепла в приміщенні в холодну пору року, що дозволяє не тільки зберегти тепло в квартирі, але і значно заощадити на опаленні, враховуючи розцінки за комунальні послуги - це дуже актуально. По ГОСТу застосування звичайних однокамерних і двокамерних склопакетів для скління житлових приміщень не допускається на всій території України.

Питання: Що таке серія профілю?

Відповідь:

Так віконники спрощено називають технічні дані ширини профілю (рами) в розрізі: 60 серія - 6 см, 70 серія - 7 см, 80 - 8 см і т. д. - Чим ширше профіль, тим він тепліше, але і дорожче. Для житлових приміщень повинна бути серія не нижче 70-й.