(044) 587-74-53   (094) 887-74-53
Найкраще вікно

Новинки

Новини від компанії Гріант.

На ринку України в 2016 р з'явився новий унікальний продукт «PREMIUM energeto®» Вікна «PREMIUM energeto®» справжня революція серед енергозберігаючих віконних систем - перемога ціни якісного продукту.

   Зазнавши безліч технологічних комбінацій кількості повітряних камер і монтажної ширини профілю, технічні фахівці компанії aluplast® застосували більш рішучий прогресивний підхід - усунули армирующий підсилювач. Домогтися цього вийшло завдяки поєднанню інноваційних технологій

   Виготовлення вікон такого класу можливо лише на спеціальному обладнанні.

 1. Унікальна технологія дозволяє вклеювати склопакет в стулку без використання сталевого підсилювача і підкладки під склопакет. Сполучені клеєм склопакет і профіль стабілізують вікно, при цьому склопакет, приймає на себе функцію підсилювача. Стійке з'єднання склопакета і профілю знижує ризик просідання стулки і покращує шумоізоляційні властивості вікна.

  2. Головна відмінність вікон «PREMIUM energeto®» полягає у відсутності металевого підсилювача в стулці. Сталеве армування, що застосовується в класичних вікнах, є найсильнішим провідником холоду. POWERDUR INSIDE - це термопластикові вставки, розроблені спільно з компанією BASF. Вставки інтегровані в профілі стулки і успішно замінюють металевий підсилювач, забезпечуючи значно кращі теплоізоляційні і механічні властивості вікна.

Відео з виробництва: